Wpływ suplementów na włosy

Suplementy diety – jak mogą wpłynąć na piękne włosy?

 Nie od dziś wiemy, że efekt pięknych i lśniących włosów to nie tylko zasługa dobrze dobranych produktów pielęgnacyjnych. Bardzo istotną rzeczą jest odpowiednia suplementacja. Jeśli struktura włosa nie będzie dobrze odżywiona, nie uzyskamy wymarzonych efektów. Powinniśmy poświęcić trochę czasu by poznać wysokojakościowe produkty. Ich skład odgrywa ważną rolę. Jeśli suplement nie będzie odpowiedni nie osiągniemy sukcesu.

Firma Curtis Health Caps istnieje na rynku ponad 30 lat i  specjalizuje się w produkcji kontraktowej najwyższej jakości suplementów. Świadczą również usługi badawcze skupione na kapsułkach miękkich w każdym etapie rozwoju. Posiadają wykwalifikowaną kadrę specjalistów współpracującą z różnymi ośrodkami badawczymi i najnowocześniejszy sprzęt. Dzięki tym aspektom zdecydowanie wyróżniają się na tle konkurencji.

Zalety stosowania suplementów

 Dzięki odpowiedniej suplementacji uzupełnimy brakujące składniki odżywcze oraz witaminy. Ich niedobór jest skutkiem nieodpowiednio zbilansowanej diety, który zauważysz nawet bez wykonania badań. Objawami niedoborów są: zmęczenie, rozdrażnienie czy problemy skórne. Jeśli zdecydujemy się na przyjmowanie kapsułek (to najczęstsza forma suplementów), kondycja włosów poprawi się diametralnie. Suche i zniszczone włosy nabiorą blasku. Podczas dotyku nie będą szorstkie. Gładka struktura ułatwi ich rozczesywanie. Są to pierwsze skutki, które zobaczysz po krótkim czasie stosowania. 

Suplementy wpłyną również na szybkość porostu włosa. Zdrowa struktura nie ma na drodze do pokonania żadnych przeszkód. Dzięki temu włos rośnie szybko. W krótkim okresie czasowym zauważysz znaczne efekty. Takie rozwiązanie pomoże osobom po nieudanych strzyżeniach. Warto więc pamiętać o odpowiednim odżywieniu, które przyspieszy proces wzrostu. 

Przeczytaj również:  Jak zadbać o swoje włosy podczas długiej podróży samolotem?

Łatwe wchłanianie to kolejna cecha produktów Curtis Health Caps. Nie musisz się martwić o niepowodzenie. Wystarczy regularnie przyjmować określoną dawkę suplementu. 

Lek, a suplement- czy to samo?

To pytanie nurtuje wiele osób. Odpowiedź jest jednoznaczna. Lek i suplement to dwie różne rzeczy. Zadaniem wszystkich rodzajów leków jest leczenie. Pomagają zwalczyć choroby o różnym podłożu. Suplementy uzupełniają wszelkiego rodzaju braki witamin i minerałów w bardzo prosty sposób. Mogą wzbogacić jakość codziennej diety. Dzięki różnym rodzajom do wyboru samemu decydujesz w jakiej formie najwygodniej będzie Ci przyjąć  je przyjąć. Suplementy należy spożywać w określonych dawkach. Nadmierne ilości nie zawsze się wchłoną, a jeśli do tego dojdzie mogą powodować różnego rodzaju hiperwitaminozy. Do wszystkiego należy podchodzić z rozwagą.

Analiza i badania suplementów

Wszystkie wyroby medyczne powinny być odpowiednio dokładnie przebadane. Producent Curtis Health Caps zajmuje się opracowywaniem i walidacją metod analitycznych i mikrobiologicznych. Do badań wykorzystują najnowocześniejsze metody. Suplementy kontrolowane są pod różnym kątem min: oznaczaniu zanieczyszczeń, barwników, konserwantów czy utleniaczy.

Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ procesy badawcze są niezwykle ważnym aspektem. Nieprzebadane substancje, które mogą się znaleźć szczególnie na czarnym rynku mogą być nawet zabójcze. Wyroby medyczne firmy, o której mówimy mają zbilansowany skład, w pełni bezpieczny. Dlatego warto zwracać uwagę na jakość. Już dziś możesz wzbogacić swoją dietę o spożywanie suplementów i cieszyć się lśniącymi włosami.

Dodaj komentarz