Ile kosztuje botox na włosy, gdzie go wykonać?

Często wizytówką większości kobiet są piękne, lśniące i zadbane włosy. Nie ma znaczenia, czy posiadasz krótkie, długie, kręcone, czy proste. Na każdym rodzaju z nich można wykonać botox, ale czym dokładnie on jest? Botox jest to zabieg, który odbudowuje strukturę włosów. Jest najczęściej wykonywanym zabiegiem w salonach fryzjerskich, tuż obok sauny na włosy oraz keratynowego prostowania. Nie wymaga użycia igieł, ani toksyny botulinowej. Zapewnia długotrwałe efekty.

Wszystko rozpoczyna się od diagnozy stanu włosów, następnie przechodzi się do dokładnego umycia ich z użyciem bardzo oczyszczającego szamponu, który otwiera łuski włosa. Procedura ta ma za zadanie przygotować włosy na wniknięcie do ich wnętrza substancji aktywnych. Kolejnym krokiem jest nałożenie przez fryzjera specjalnego serum, czyli mieszanki kolagenu, kwasu hialuronowego oraz wyciągu z jagód acai, za pomocą ampułkostrzykawki. Następnie serum pozostawione jest na włosach przez około 20 minut, po czym zostaje zmywane. Cały zabieg trwa około godzinę.

Włosy po zabiegu – czyli efekty:

  • są odżywione, piękne i lśniące, 
  • są o wiele grubsze, nie łamią się, 
  • są łatwe w rozczesywaniu, 
  • nie puszą się,
  • są miękkie.

Botox na włosy jest prostą i łatwą droga do pięknych, ale przede wszystkim zdrowych włosów. 

Gdzie i kiedy wykonać botox?

Botox na włosy najlepiej wykonać w salonie fryzjerskim, gdyż używają oni profesjonalnych produktów. Pamiętajmy również o sprawdzeniu jego opinii! Zabieg nie jest długi i skomplikowany, dlatego często Panie decydują się na samodzielne wykonanie go w domu.

Zabieg przeznaczony jest zwłaszcza dla osób ze słabymi, zniszczonymi farbowaniem lub słońcem, łamliwymi włosami. W zależności od stopnia zniszczenia włosów należy rozważyć, czy zabieg wykonamy samodzielnie, czy przy pomocy osoby do tego wyspecjalizowanej. 

Przeczytaj również:  Pokrzywa na włosy - jaki daje efekt?

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Efekt zabiegu utrzymuje się od 10 do 15 myć. Osobom, które zdecydowały się na botox zalecane jest częste jego powtarzanie. Sprawi to, że włosy będą jeszcze dłużej odżywione i zadbane, a końcowo odzyskają swój naturalny blask. Po zabiegu zalecane jest stosowanie masek i odżywek oraz używanie delikatnych szamponów, nie zawierających SLS-ów, parabenów i alkoholu. Dzięki temu włosy na dłużej pozostaną piękne. 

Ile kosztuje zabieg botoxu na włosy?

Botox na włosy jest jednym z tańszych zabiegów, który daje fascynujące efekty. Jest bardzo polecany wśród fryzjerów i osób zawodowo zajmujących się włosami. Jego koszt zależny jest od ilości oraz długości włosów, ale jego cena waha się w okolicach 120-150 zł. Zabieg wykonania botoxu w domu to koszt od około 30 zł w górę. 

Jeżeli brakuje Ci środków na zabieg, koniecznie sprawdź oferty szybkich pożyczek na stronie: https://www.saverium.pl/artykuly/pozyczki-na-dowod-przez-internet-chwilowki-na-dowod/. Jest to prosty i łatwy sposób na zyskanie szybkiej gotówki na dowolny cel. Zarówno, jak w przypadku kredytów hipotecznych, gotówkowych, czy innych, ważne jest posiadanie dowodu osobistego. Starać się o nią mogą osoby pełnoletnie, posiadające pełna zdolność do czynności prawnych. Pożyczka z Saverium przyznawana jest na podstawie jedynie dowodu osobistego, bez zbędnych formalności. Główną zaletą jest wysoka dostępność. Ich oferta jest bardzo szeroka, a wniosek można złożyć w większości online, bez potrzeby jazdy do biura, czy innego miejsca. Pożyczkę można uzyskać w bardzo krótkim czasie, a pieniądze pojawiają się na koncie w nawet 15 minut.

Dodaj komentarz