Oryginalne pomysły na prezent dla przyjaciółki na 30 urodziny

Urodziny, zwłaszcza te okrągłe mają ogromne znaczenie. To symbol rozwoju i wejścia w kolejny ważny etap życia. Etap pełen nowych wyzwań i marzeń. 30 urodziny to przełomowy czas, ponieważ to wtedy zazwyczaj kończy się etap edukacji, a człowiek dojrzewa do podjęcia przyszłościowych decyzji. Celebracja 30 urodzin w gronie przyjaciół i rodziny z wyjątkową oprawą to wydarzenia niezapomniane, w końcu “trzydziestkę” obchodzi się tylko raz! Świętowaniu rzecz jasna towarzyszy zwyczaj wręczania podarunków, a odpowiedni prezent pomoże Ci wyrazić ciepłe uczucia, którymi darzysz jubilata. Poniżej znajdziesz oryginalne pomysły na prezent dla przyjaciółki na 30 urodziny.

Lot balonem 

Warto podkreślić, że okrągłe urodziny zdarzają się tylko raz na 10 lat. To czyni je wyjątkowymi. Zatem i prezent musi taki być! Piękne czy użyteczne prezenty materialne typu perfumy, książki czy biżuterie możesz podarować na inne okazje (zapewne Twoja przyjaciółka dostała już od Ciebie tego typu prezent). Aby wyróżnić te konkretne 30 urodziny przyjaciółki na tle poprzednich urodzin, podaruj przeżycie! Doskonałym prezentem dla niej będzie lot balonem. Ta atrakcja to niezwykła podniebna przygoda realizowana w wielu częściach polski. Co za tym idzie, każda lokalizacja gwarantuje inne widoki, a więc Twoja przyjaciółka może zobaczyć np. górskie pejzaże, doliny rzek czy panoramy miast. Baloniarstwo to bardzo widowiskowy sport, ponieważ kolorowe czasze balonu wznoszące się w powietrze budzą zachwyt wielu osób. Lot balonem jest niezwykle cichy zakłócany jedynie sykiem palnika, ponieważ balon napędzany jest ogrzanym powietrzem. Podaruj przyjaciółce niemal majestatyczny lot balonem, a z pewnością zapamięta swoje 30 urodziny.

Akrobatyczny lot paralotnią

Jako że 30 urodziny to symbol nowych planów i wyzwań, to podaruj przyjaciółce szanse na wyjście ze strefy komfortu – akrobatyczny lot paralotnią. Oczywiście, jeśli wiesz, że Twoja przyjaciółka jest osobą odważną i lubi adrenalinę, to będzie to strzał w dziesiątkę! Podczas lotu przyjaciółka będzie miała bezpośredni kontakt z powietrzem i nieograniczonymi widokami. Paralotnia nie posiada silnika, a więc lot jest cichy i pozbawiony drgań śmigła, co daje poczucie szybowania w chmurach. 

Przeczytaj również:  Resurfacing twarzy, czyli odmładzanie skóry laserem frakcyjnym

Akrobatyczny lot paralotnią to lot z potężną dawką adrenaliny, czyli spełnienie marzeń wszystkich kolekcjonerów ekstremalnych przeżyć. A co czyni ten lot ekstremalnym? Akrobacje w powietrzu takie jak spirala czy wing over, który jest serią dynamicznych skrętów, gdzie pilot wylatuje ponad skrzydło. One na pewno przyczynią się do szybszego bicia serca Twojej przyjaciółki. Dodatkowym atutem lotu są oczywiście piękne widoki wywołujące duże wrażenie. Taki prezent na 30 urodziny przyjaciółki będzie wyjątkowy i jest niemal zerowe ryzyko, że ktoś podaruje jej to samo.

SPA dla przyjaciółek

Najcenniejsze co możesz podarować bliskiej osobie to obecność. Oryginalnym prezentem na 30 urodziny przyjaciółki będzie Weekend SPA dla przyjaciółek. Obecnie trudno o utrzymanie równowagi i harmonii ducha, natłok pracy i obowiązków często wykonywanych kosztem snu powodują zmęczenie i brak czasu dla bliskich. Dlatego to będzie wspaniały prezent pełen wartościowych chwil z przyjaciółką spędzonych na zabiegach pielęgnacyjnych. Która kobieta nie doceniłaby możliwości plotkowania z przyjaciółką przez cały weekend, dodatkowo korzystając z dobrodziejstw sauny, jacuzzi czy basenów? Na pewno przyda Wam się taki relaks w strefie wellness, a wieczory przy dobrej kolacji sprzyjać będą niekończącym się rozmowom.

Jeśli jednak czas nie pozwala na dłuższy wyjazd, to zaproś przyjaciółkę w jej 30 urodziny na Dzień SPA. Trwa on kilka godzin i oferowany jest przez salony, aby zapewnić gościom relaks dla ciała i umysłu poprzez chwilową odskocznię od codzienności. W ramach dnia SPA możecie liczyć na zabiegi nawilżające czy ujędrniające na ciało, zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz włosy i wiele więcej. Podstawą są masaże, które przyniosą Wam błogość i rozluźnią napięte mięśnie. Cieszcie się swoim towarzystwem, a z salonu wyjdziecie wypoczęte, promienne i gotowe na dalsze świętowanie.

Dodaj komentarz