Hiszpańska mucha — nie tylko afrodyzjak!

Jednym z najpopularniejszych afrodyzjaków jest hiszpańska mucha, która podnosi libido, pewność siebie i polepsza ukrwienie. Z czego się składa, jak działa, jak ją stosować i czy faktycznie ma tak cudowny wpływ na organizm?

Czym jest hiszpańska mucha?

Ludzie od wieków stosują afrodyzjaki. Zwykle są to produkty spożywcze takie jak ostrygi lub inne owoce morza czy figi bądź truskawki. Jednak obecnie na rynku znajduje się całe mnóstwo przeróżnych specyfików, które mają za zadanie polepszyć jakość życia seksualnego. Hiszpańska mucha to niezwykle cenny składnik pochodzący od chrząszcza: pryszczela lekarskiego. Substancja, którą wydziela w sytuacjach zagrożenia, kantarydyna, ma działanie drażniące oraz silnie i szybko pobudzające seksualnie. Hiszpańska mucha jest znana od lat, stosowali ją nawet starożytni. Nic dziwnego więc, że również obecnie posiada swoich zwolenników.

Jak hiszpańska mucha wpływa na organizm?

Hiszpańska mucha nie działa tylko na psychikę człowieka podobnie jak ostrygi czy owoce. Wręcz przeciwnie, ma ona realny wpływ na organizm pod względem fizycznym: pobudza zakończenia nerwowe w okolicach układu moczowo-płciowego i zwiększa jego ukrwienie. Szczególnie wrażliwe są na nią kobiety. Podrażnia błony śluzowe, co skutkuje natychmiastowym pobudzeniem seksualnym. Działa w sposób rozluźniający, co może wpłynąć na mniejsze poczucie wstydu czy większą otwartość i chęć do seksu. Hiszpańska mucha wpływa też niezwykle pozytywnie na pewność siebie każdej osoby. Sprzyja to sztuce zwyczajnej rozmowy, ale też flirtu, uwodzenia oraz pomaga walczyć z nieśmiałością. Może też poprawić jakość erekcji czy zwiększyć płodność u mężczyzn. Produkt ma też zadatki do polepszania i zwiększania intensywności doznań podczas zbliżenia seksualnego. Hiszpańska mucha nie uzależnia, nie oszałamia i nie otępia organizmu. W odpowiedniej ilości jest więc bezpieczna w użytkowaniu.

Przeczytaj również:  Maść z konopi indyjskich – jakie ma zastosowania?

Jak stosować hiszpańską muchę?

Dawkowanie i stosowanie hiszpańskiej muchy jest bardzo ważne. Przyjmowana w dużych ilościach może być niebezpieczna i może stać się nawet trucizną. Jednorazowo można połknąć lub wymieszać z sokiem od jednego do dwóch gramów substancji. Hiszpańska mucha jest produktem całkowicie bezsmakowym i nie ma zapachu. Nie sprawia zatem dyskomfortu podczas przyjmowania. Warto jednak pamiętać, że przy poważnych zaburzeniach seksualnych nie zastąpi ona wizyty u lekarza. Jest jedynie suplementem wspomagającym libido, pewność siebie i ukrwienie.

Hiszpańska mucha to produkt niezwykle ciekawy i z pewnością wart uwagi. Jest bardzo skuteczny i potęguje doznania podczas zbliżeń. Przede wszystkim jednak, potrafi szybko i efektywnie podnieść pobudzenie seksualne. Ma jednak również korzystny wpływ na zdrowie: polepsza pewność siebie i poczucie własnej wartości oraz poprawia ukrwienie organów płciowych i ciała. Warto jednak stosować go z głową i w zalecanych dawkach.

Dodaj komentarz